Chemistry is just the beginning

siedziba firmy

Początek naszej działalności to 2012 rok. Główny profil działalności firmy to dostawa surowców chemicznych. Początkowo dostarczaliśmy tylko substancje płynne. Gliceryna jest to jeden z pierwszych produktów z którym zaczynaliśmy pracować i który ciągle jest dostępny dla naszych Klientów. Na dzień dzisiejszy posiadamy ponad 20 rodzajów tego surowca. W dalszym ciągu ten produkt jest w największym asortymencie.  Stopniowo listę surowców poszerzono o kolejne surowce płynne, takie jak Glikole i Melasę. Próbując sprostać oczekiwaniom Klientów wprowadzono kolejno inne surowce. Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów..

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jak również mając na uwadze przede wszystkim jakość dostarczanych surowców, wdrożyliśmy system Zarządzania Bezpieczeństwem Pasz GMP+

Polityka jakości naszej firmy to przede wszystkim:

  • Jakość dostarczanych produktów
  • Terminowość
  • Solidność 
  • Bezpieczeństwo

W 2017 roku Spółka zmieniła siedzibę. Aktualnie dysponujemy własnym zapleczem magazynowym i laboratorium.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i jakość dostarczanych surowców podjęliśmy również współpracę z niezależnymi laboratoriami akredytowanymi, by w jak najwyższym stopniu móc zapewnić wysoką jakość dostarczanych surowców.

Zadowolenie naszych Klientów jest naszą ambicją. Staramy się wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom, dopasowując produkt do potrzeb Klienta. Kładąc nacisk na terminowość i jakość dostarczanych surowców staramy się zapewnić naszym odbiorcom to czego oczekują od dostawcy.